دومین فراخون حمایت از زلزله زدگان خوی

بنیاد نیکوکاری رایحه ضمن بیان همدردی با هموطنان زلزله زده خوی، از شما خیرین نوع دوست، دعوت می نماید تا باری دیگر با کمک های خود، یاریگر هموطنان عزیزمان در شهرستان خوی باشید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه تاکنون به مبلغ ۳۵ میلیون تومان غذای گرم، ذبح ۳ راس گوسفند و مواد خوراکی با کمک همراهان رایحه، بین زلزله زدگان توزیع شده است و این توزیع با حمایت های شما خوبان ادامه دارد.
بنیاد نیکوکاری رایحه در فاز دوم خدمت رسانی به زلزله زدگان، برای اسکان خانواده های آسیب دیده، خرید کانکس، تامین مواد خوراکی و پوشاک گرم را در دستورکار خود قرار داده است.
خرید کانکس ۴ متری ۲۴ میلیون تومان
خرید کانکس ۶ متری ۲۷ میلیون تومان
در فاز سوم، بازسازی و تعمیر مدارس آسیب دیده در این منطقه برنامه ریزی شده است.
در صورت مشارکت، شما عزیزان می توانید جهت واریز مبلغ و ارسال فیش واریزی با شماره های زیردر ارتباط باشید. گزارش اخبار جدید از وضعیت منطقه خوی متعاقبا اعلام می گردد.
شماره های تماس ۴۴۶۳۱۳۱۳، ۴۴۶۶۱۵۱۵ و ۰۹۱۲۷۰۹۸۰۹۲

 

 

هفتمین پروژه آبرسانی سالم در استان سیستان و بلوچستان

“آب مایه حیات است” بنیاد نیکوکاری رایحه با توجه به عدم دسترسی به آب آشامیدنی سالم در روستاهای سیستان و بلوچستان از سال 98 تصمیم گرفت با حمایت شما خوبان پروژه های آبرسانی در مراکز روستاهای همجوار در منطقه دشتیاری را اجرا نماید.

به گزارش روابط عمومی رایحه با اجرای پروژه های آبرسانی امکان دسترسی به آب سالم و بهداشتی برای روستاییان پس از سالها فقدان آب آشامیدنی سالم، فراهم شد.

تاکنون به همت خیرین و بنیاد رایحه و مشارکت افراد مسئول منطقه، 6 روستای سید بار، للوبازار، گزانی، ساندکزهی بالا، یوسف زهی و روستای رادو از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند و اکنون هفتمین پروژه در روستای جماعت زهی برای استفاده مردم شریف این منطقه به بهره برداری رسید.

مشخصات پروژه

– عنوان پروژه: آبرسانی سالم

– هدف اجرای پروژه: تامین آب شرب روستا برای 1500 نفر

– محل اجرای پروژه: استان سیستان و بلوچستان منطقه دشتیاری بخش پلان روستای جماعت زهی

– آغاز پروژه: تیر 1401

– پایان پروژه: شهریور 1401

– شرح پروژه: احداث یک اتاق به متراژ 20 متر مربع، جهت نگهداری دستگاه تصفیه آب به مقدار 20 هزار لیتر در شبانه روز

– دو عدد تانکر

– دستگاه تصفیه آب

– پمپ آب و لوله

– کانال کشی و کابل برق

اجرای پروژه های تصفیه آب در مناطق محروم که دسترسی به آب آشامیدنی ندارند ادامه دارد و با حمایت خیرین و بنیاد رایحه انجام می شود، هم اکنون نیازمند حمایت شما نیکوکاران عزیز هستیم.

از خیرین عزیزی که تمایل به حمایت مالی و یا همکاری در ارائه خدمات تخصصی در زمینه پروژه های آبرسانی سالم به مناطق محروم را دارند تقاضا داریم، شرح پروژه های مختلف را از بنیاد دریافت و پس از بررسی نوع کمک خود را اعلام فرمایند، درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا در ساعات اداری با شماره های واحد پشتیبانی رایحه ۴۴۶۶۱۵۱۵ – ۴۴۶۳۱۳۱۳ داخلی ۱۴ تماس حاصل فرمایید.

مهرتان همیشه جاری و آثار مهرتان همواره در زندگي تان مشهود باد.

واحد خبر رایحه: احمد نظری

رایحه محرم سفره های محرومین را رنگین کرد

رایحه محرم سفره های محرومین را رنگین کرد

با فرارسیدن محرم، سفره‌های مهر به بهانه سید و سالار شهیدان پهن می شود و همه میهمان، به میزبانی عشق می شوند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه، محرم امسال بیش از ۸۰۰۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

این نذورات با نهایت سخاوت و بخشش نیکوکاران به بهانه ی سفره مهربانی، در دهه اول محرم در مناطق تحت حمایت رایحه پخته و توزیع شد.

نذورات در روستاهای جنوب کرمان

پخت ۶۵۷ پرس غذای گرم به ارزش ۲۷ میلیون و ۳۴۷ هزار تومان و بین محرومین روستاها توزیع شد

پخت و توزیع ۱۵۰ قرص نان به ارزش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

توزیع ۲ کیسه آرد به ارزش ۵۰۰ هزار تومان

 کهگیلویه و بویر احمد (شهرستان سوق)

۸۰۰۰ پرس غذای گرم به ارزش ۳۶۰ میلیون تومان در شهرستان سوق پخته و بین روستاهای توابع منطقه توزیع شد

استان کردستان ( شهرستان بیجار)

پخت و توزیع ۱۵۰ پرس غذای گرم

ذبح ۱۳ راس گوسفند و توزیع بین مددجویان

استان چهار محال (روستای چرن) و کرمانشاه (ثلاث باباجانی)

توزیع ۵۰۰ کیلو برنج در روستای چرن

توزیع ۷۰ عدد مرغ به مبلغ  ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بین کولبران ثلاث باباجانی و ذبح یک راس گوسفند در اِزگله

استان تهران

توزیع ۵۰ بسته معیشتی شامل: حبوبات، برنج و روغن

توزیع ۳۰ عدد مرغ به منطقه اسلام شهر

بن کارت ۴۰۰ هزار تومانی بابت خرید گوشت و مرغ

نیکوکار محترم، محرم و صفر بهانه ایست تا قلب خویش را مملو از عشق و همدلی کنیم، برای رنگین کردن سفره خانواده های نیازمندان و لبخند زیبای کودکان محروم

این روزها آسمان قلبمان را بارور می کنیم از بخشندگی و عشق، که استعاره کربلا جز این نیست و با هر مبلغی که در توان داریم در پنجشنبه های مهربانی جهت خیرات اموات خود و تامین غذای نیازمندان شرکت می نماییم:

شماره حساب بانک ملت:  ۱۱۱۰۰۰۱۷

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۹۴۶۱۶۳۵۵۵

به نام بنیاد نیکوکاری رایحه

لطفا پس از واریزی محبت، فیش واریزی خود را به شماره ۰۹۱۲۷۰۹۸۰۹۲پیامک نمایید.

سپاس از همدلی شما نیکوکاران عزیز

واحد خبر رایحه: نگار رحیمی

ثبت نام پایگاه تابستانی موسسه فرهنگی رایحه آغاز شد

موسسه فرهنگی هنری رایحه با 25 سال تجربه، برگزار کننده دوره های آموزشی ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با اساتید برتر و مدرک معتبر در خدمت عموم هموطنان می باشد.

فهرست کلاسهای تابستانی موسسه فرهنگی رایحه به شرح ذیل است

– کلاس های علمی آموزشی: دوره های مهارت کار دانش با اخذ دیپلم رسمی در رشته‌ ی گرافیک و مدرک معتبر از وزارت ارشاد و آموزش و پرورش

– کلاس های آموزش و آزمون icdi با مدرک معتبر بین المللی به صورت خصوصی و عمومی

– کلاس های آموزشی شطرنج : برای همه ی سنین

– آموزش زبان بزرگسال

– آموزش چرتکه : برای سنین 4 سال به بالا

– آموزش رباتیک : برای سنین 5 سال به بالا

– کلاس های بازی و خلاقیت کودکان: بازی ها در دو گروه سنی 3 و 4 , 5 و 6 سال با آموزش کاردستی، نقاشی، بازی، قصه گویی، اجرای نمایش و شعرخوانی به همراه کتابهای آموزشی

– اردوهای علمی و تفریحی کودکان

– کلاس های هنری: آموزش نقاشی سیاه قلم ویژه بزرگسالان، آموزش با مداد رنگی ویژه کودکان ،خوشنویسی و نقاشی خلاق

– هنرهای سنتی و دستی: قالی بافی، مکرومه بافی، پته دوزی ویژه ی بزرگسالان، تریکوبافی، خیاطی، مجسمه سازی، ساخت عروسک چینی (کودکان و بزرگسالان ) و سفالگری با دست ویژه ی کودکان 4 تا 6 سال

– آشپزی و تزئینات : میوه آرایی ، سفره آرایی ، دستمال سفره ، ژله تزیینی، انواع دسر و فینگرفود

– کارگاه ها : کارگاه های یک روزه و چند روزه ویژه مادران شامل:

*مهارت‌های زندگی و شاد زیستن

*مادر آگاه

*کودک موفق

*کارگاه بازی محور مادر و کودک با حضور مشاورین مجرب عضو انجمن روانشناسان ایران

– کتاب خانه رایحه: در فضایی به وسعت 200 متر مربع شامل بخش مخزن، سایت و سالن مطالعه است، بخش مخزن کتابخانه با 15 هزار جلد کتاب با موضوعات مختلف، برای همه گروه های سنی و سالن مطالعه با امکانات کامل در فضایی آرام و مناسب برای همگان و مکانی اختصاصی و مجزا ویژه کودکان همه روزه از ساعت 8 الی 16 در خدمت دوست داران کتاب می‌باشد. در سال جدید نیز تعداد 40 عنوان کتاب کودک و بازی فکری در بخش تازه های کتاب قرار گرفت و تعداد 70 جلد کتاب در زمینه روانشناسی، تربیتی، موفقیت، رمانهای ایرانی و خارجی در بخش بزرگسالان قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که کلیه عواید حاصل از کلاس های موسسه فرهنگی صرف امور خیریه می گردد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند همه روزه در ساعات اداری با شماره تلفن های موسسه فرهنگی رایحه تماس حاصل نمایند. 44631313- 44661515   داخلی 12 و 27  و کتابخانه داخلی 13

نشانی: تهران، شهرك اكباتان، خیابان شهید عظيمی، بین خیابان بيمه دوم و سوم، خیابان شهید قربانی، روبروی پارك گلايل، پلاك 2

واحد فرهنگی موسسه رایحه

مراکز درمانی مناطق محروم با مشارکت خیرین رایحه به بهره برداری رسید

ساخت مراکز درمانی يکي از نيازهاي حیاتی و اصلی مناطق محروم به شمار می‌رود. به همین منظور افزایش همکاری خیرین در حوزه بهداشت و درمان می‌تواند در ارتقاء سطح سلامت مردم این مناطق نقش موثری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه، در دو سال اخیر 3 مرکز بهداشت و درمان در استان سیستان و بلوچستان با مشارکت نیکوکاران رایحه ساخته، تجهیز و به بهره برداری رسیده است.

ساخت مرکز بهداشت در روستای غلام محمد

اولین مرکز بهداشت در روستای غلام محمد از توابع بخش مرکزی شهرستان چابهار در استان سیستان و بلوچستان، با حمایت همه جانبه خیرین رایحه با زیر بنای 85 متر مربع با 3 اتاق جهت مراجعه بیماران و یک اتاق برای آبدارخانه با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است و در سال 1400 به بهره برداری رسید.

تجهیزات و لوازم پزشکی خانه بهداشت روستای غلام محمد كه با ياري خيرين تهيه شد

کپسولهای اکسیژن، دستگاه فشارسنج، تختهای معاینه با پاراوان، ترازوی پرتال، میز قد سنج نوزادان، ترازوی قد سنج نوزادان، ترازوی کفه‌ای اطفال، لوازم و تجهیزات پزشکی، یخچال مخصوص نگهداری واکسن، صندلی انتظار بیماران 10 عدد، ماسک و داروهای مورد نیاز، میزکار، صندلی و تجهیزات اداری، کامپیوتر و لوازم سیستمی

ساخت مرکز بهداشت در روستای جادوزهی دلمراد

روستای جادوزهی دلمراد از توابع بخش پلان شهرستان چابهار در استان سیستان و بلوچستان است. دومین خانه بهداشت با حمایت یکی از نیکوکاران محترم رایحه در هفته سلامت با زیر بنای 108 متر مربع و 100 متر محوطه سازی با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان ساخته شد و با مشارکت اداره بهداشت تجهیز شد. با بهره برداری این مرکز در حال حاضر سه روستا از خدمات بهداشتی این مرکز بهره مند شدند

ساخت خانه بهداشت در روستای یعقوب زهی

روستای یعقوب زهی در دهستان پلان شهرستان چابهار در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. سومین مرکز بهداشت در روستای یعقوب زهی با حمایت یکی دیگر از خیرین عزیز ساخته شد. این مرکز بهداشت نیز با زیر بنای 108 متر مربع شامل یک اتاق پزشک و دو اتاق جهت معاینه بیماران، سالن پذیرش بیماران، آبدارخانه و سرویس بهداشتی و 100 متر محوطه سازی، با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان ساخته شد. کار ساخت این مرکز در دی ماه سال 1400 آغاز شد و پایان خرداد ماه سال جاری با حمایت اداره بهداشت تجهیز و به زودی به مرحله بهره برداری می رسد.

سپاس از همه نیکوکارانی که ما را در این امر انسان دوستانه یاری نمودند.

از خیرین عزیزی که تمایل به حمایت مالی و یا همکاری در ارائه خدمات تخصصی در زمینه ساخت مراکز درمانی دارند تقاضا داریم، شرح پروژه های مختلف را دریافت و پس از بررسی نوع کمک خود را اعلام فرمایند، درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن های واحد پشتیبانی رایحه 44661515 – 44631313 داخلی 14 تماس حاصل فرمایید.

مهرتان همیشه جاری و آثار مهرتان همواره در زندگي تان مشهود باد.

واحد خبر رایحه – رویا معصومی

روز دختر، زهرا به آرزویش رسید

درخت آرزوهای رایحه از روزنه محبت و مهربانی، نور امید می گیرد. این درخت با دستان پر مهر شما خوبان رشد می‌کند و تلخی حسرت نداشتن را به شیرینی رسیدن به آرزوها تبدیل می کند.

درخت آرزوهای رایحه ۱۴ سال پیش با برگهایی سبز و لطیف، در فضایی آکنده از محبت، در خاک رایحه ریشه زد.

از سال ۸۸ در جشن شب یلدای کودکان رایحه، نهال آرزوها شکل گرفت‌ و اکنون درختی تنومند و مملو از شکوفه‌های آرزوست که چشم امیدش به دستان سخاوتمند حامیان نیکوکاری است، که بذل محبت می کارند.

ساعت مچی، کاپشن، چادر عربی، سفر به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و …. بخشی از آرزوهای کودکان، آویخته بر درخت آرزوها است.

این بار همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، با لطف و محبت خیرین رایحه از میان اسامی زهرا، زینب و امیر حسین که هر سه آرزوی ساعت مچی داشتند، قرعه به نام زهرا افتاد و یک ساعت مچی ناب به او هدیه شد. باری دیگر با برآورده شدن آرزوی یکی دیگر از فرزندان رایحه، لبخند شیرین مهربانی بر لبان همه جاری شد.

پیش از این نیز با محبت خیرین، آرزوی تعدادی از بچه های رایحه برآورده شده بود:

محمد امین: اسکیت

محدثه: گردش در مرکز تفریحی توچال

فاطمه: چادر عربی

سمانه: تبلت

یوسف: هندزفری بلوتوثی

ندا: لوازم طراحی

غزل: لوازم تحریر فانتزی

فاطمه: کتاب

و بسیاری دیگر از دانش آموزان رایحه

شاید این آرزوها به نظر ما کوچک باشد ولی در دنیای کودکان و دانش آموزان بزرگ و رنگارنک است و در انتظار دستان سخاوتمند خیرینی است که امید را در وجودشان بارور می کند.

اگر شما هم مایلید آرزویی از آرزوهای فرزندان رایحه برآورده کنید، لطفا در ساعات اداری با واحد تحصیلی بنیاد با شماره تلفن های رایحه ۴۴۶۶۱۵۱۵، ۴۴۶۳۱۳۱۳ داخلی ۱۷ تماس حاصل فرمایید. مهرتان همیشه جاری

واحد خبر رایحه – رویا معصومی

توسعه اشتغال و کارآفرینی رایحه در جنوب کرمان

 یکی از فعالیتهای بنیاد نیکوکاری رایحه، ایجاد بستر مناسب جهت حرفه آموزی و کارآفرینی در مناطق محروم و حمایت مادی از متقاضیان کار بوده است. به همین منظور رایحه در تلاش بوده تا با مشارکت خیرین گامی موثر در توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار بردارد.

* اقدامات رایحه در روستاهای جنوب کرمان جهت راه اندازی کسب و کار زنان روستایی:

– تهیه غذای داداپز با اعتباری بالغ بر 40 میلیون تومان در منطقه دهکهان راه اندازی شد

– تعداد 14 تنور پخت نان محلی با هدف ایجاد اشتغال برای 14 زن روستای دهکهان اهدا شد

– تعداد 1700 نخل مضافتی و 55 نخل مرغوب پیارم در دهکهان، روستاها و قلعه گنج جهت اشتغال خانواده های روستایی کاشته شد

– افزایش تولیدات صنایع دستی حصیری زنان و عرضه به بازار

– کارگاه آموزش حرفه ای و تولید کیسه های پارچه ای در مرکز کارآفرینی و خیاطی رایحه روستای دهکهان برگزار شد

– کارگاه آموزشی مینا کاری و توسعه صنایع دستی منطقه با برگزاری نمایشگاه و بازارچه تشکیل شد

– با توسعه قنادی رایحه در روستای دهکهان، اشتغال 2 نفر از بانوان با کسب درآمد متوسط 2 میلیون و 500 هزار تومان در ماه را ایجاد کرده است

– فروشگاه آنلاین رایحه روستا در (بازار باسلام) و عرضه کالای تولیدی زنان و مردان روستایی گسترش یافته است

– کافه شادی در روستای دهکهان با اعتباری بالغ بر 35 میلیون تومان، با هدف ایجاد فضایی شاد و فرهنگی برای بانوان راه اندازی شد

– اهدای دام به قلعه گنج

واحد خبر رایحه: فرزاد میرشکاری

اشتغال و کارآفرینی در استان تهران

واحد اشتغال بنیاد نیکوکاری رایحه در تهران با ارائه آموزش‌هایی جهت افزایش مهارت‌های فنی و حرفه ای به توانمندسازی خانواده های تحت پوشش می‌پردازد. این بنیاد با برنامه‌هایی در سه محور (مهارت آموزی حرفه ای) ، (خود اشتغالی وکاریابی) و (استعدادهای بالقوه)، افراد تحت پوشش را جهت نیل به وضعیت بهتر معیشتی و استقلال اقتصادی هدایت می‌نماید.

تسهیلات واحد اشتغال و آمار مددجویان جویای کار در سال 1400

– تعداد 21 دوره آموزش خوداشتغالی و آموزش های حرفه ای و مهارتی با اخذ گواهی نامه برای مددجویان بصورت مجازی و حضوری برگزار شد

– 103 کارفرمای شرکت‌ها در زمینه افراد جویای کار با رایحه همکاری کردند

– 58  شرکت، نیروهای خدماتی دائم خود را از مددجویان رایحه انتخاب کردند

– 128 کارفرما، نیروهای خدماتی روزانه خود، ویژه پرستاری کودک و سالمند را از مددجویان رایحه انتخاب کردند

– 13 کارفرمای هنر و صنایع دستی با رایحه همکاری داشتند

– 11 نمایشگاه و بازارچه جهت ارائه و فروش محصولات و تولیدات خانگی مددجویان با رعایت دستور العمل های بهداشتی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد

– 34 مورد زمینه شغلی (تولیدات خانگی وکار در منزل) برای زنان خود سرپرست ایجاد شد

– براي 16 نفر، برقراري بیمه تامین اجتماعی زنان سرپرست خانوار و برخورداری از مستمری در سن بازنشستگی، طرح و با کارشناس تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت.

رایحه همدلی در ماه مهربانی

در ماه میهمانی خدا بسته های ارزاق رمضان با همراهی بانیان و حامیان تامین و در اختیار خانواده های رایحه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه ، در آستانه سال جدید و هم زمان با ماه مبارک رمضان، طرح توزیع بسته های حمایتی در قالب مواد غذایی در استان تهران و شهرستان های تحت حمایت رایحه اجرا شد و تعداد 2050 بسته معیشتی در تهران و مناطق محروم توزیع گردید.

توزیع 300 بسته معیشتی در استان تهران

در تهران و مناطق اسلامشهر، پاکدشت و صفادشت ملارد

اقلام اهدایی شامل: حبوبات، چای، قند و شکر، روغن، رب، تن ماهی، ماکارونی و سویا توزیع گردید

ذبح و توزیع 4 راس گوسفند و 50 عدد مرغ

پخت و توزیع 450 پرس غذای گرم بین خانواده های رایحه

توزیع 20 بسته معیشتی، البسه و کفش بین مهاجران افغان

10 بسته معیشتی و تعدادی البسه و کفش به کودکان منطقه صفادشت ملارد در استان تهران توزیع گردید.

توزیع 300 بسته معیشتی در جنوب کرمان

در جنوب کرمان در مناطق کهنوج، قلعه‌گنج، دهاران، امیرآباد، بندکوه و بجگان

اقلام اهدایی شامل: روغن، قند، شکر، حبوبات، چای، رب، تن ماهی، ماکارونی و سویا

پخت 1800 قرص نان محلی و 1200 پرس غذای گرم و بین محرومین توزیع گردید

ذبح و توزیع 2 راس گوسفند به ارزش 6 میلیون تومان

توزیع آرد به ارزش 12 میلیون تومان

پخت و توزیع 20 کیلو شیرینی در قنادی رایحه منطقه دهکهان در شب میلاد امام حسن مجتبی

توزیع 250 بسته معیشتی در شهرستان سوق و دهدشت

درکهگیلویه و بویر احمد در مناطق سوق، دهدشت، قلعه رییسی، دیشموک، خلیفه ای، لیر، پا قلعه، بلوطبنگان و راک  

اقلام اهدایی شامل برنج، مرغ، روغن، حبوبات، رب گوجه، چای، قند، ماکارونی و سویا به ارزش 80 میلیون تومان

توزیع 110 کیسه آرد و پخت و توزیع 1500 قرص نان محلی به ارزش 2 میلیون تومان

توزیع 200 پرس غذای گرم و ذبح و توزیع 2 راس گوسفند

توزیع ارزاق به مدارس شبانه روزی مائده و بنت الهدی منطقه دهدشت به ارزش 10 میلیون تومان

اهدای 3 کارتن کیف، کفش و البسه

توزیع 600 بسته معیشتی در شهرستان بیجار

اقلام اهدایی شامل برنج ، روغن ، مرغ، ماکارونی، رب و حبوبات

پخت و توزیع 3000 پرس غذای گرم

ذبح و توزیع 2 راس گوسفند و توزیع 600 عدد مرغ

پرداخت کمک هزینه جهیزیه به یک خانواده و هزینه درمانی به خانواه ها به مبلغ 10 میلیون تومان

توزیع 500 بسته معیشتی در کرمانشاه

درکرمانشاه درمناطق ثلاث بابا جانی، ازگله و پالان نرگس

اقلام اهدایی شامل: 5000 کیلو برنج، 5000 قرص نان لواش به مبلغ یک میلیون تومان، 200 بطری روغن مایع 3 لیتری، رب گوجه، آبلیمو، ماکارونی، تن ماهی، قند، چای و صابون بین خانواده های کولبران توزیع شد

توزیع 100 بسته معیشتی در چهار محال و بختیاری

توزیع 40 کیسه آرد در منطقه دشتیاری

ذبح و توزیع 4 راس گوسفند در مناطق ثلاث باباجانی، میانه و دشتیاری

توزیع 40 عدد مرغ در منطقه بشاگرد

توزیع 2 کارتن ماسک به کرمانشاه

تامین هزینه درمانی یک خانواده به مبلغ 17 میلیون تومان و تامین پیش پرداخت مسکن 4 خانواده

خداوند را سپاس گفته و توفیقِ ادامه‌ی این مسیر پر خیر و برکت را برای همگی آرزومندیم.

واحد خبر رایحه _ رویا معصومی