نام پروژه: مدرسه دخترانه
موقعیت مکانی: بخش پلان منطقه دشتیاری در استان سیستان و بلوچستان
تعداد کلاس: ۴ کلاس
متراژ: ۱۲۸ متر مربع
شروع ساخت: مرداد ماه سال ۱۴۰۱
برآورد هزینه ساخت: ۸۰۰ میلیون تومان
میزان پیشرفت فیزیکی: ۵۵ درصد
مدرسه دخترانه در منطقه دشتیاری سیستان و بلوچستان احداث می گردد. این مدسه ۴ کلاسه دخترانه با زیربنای ۱۲۸ متر مربع در حال ساخت است و در مرداد ماه سال جاری کلنگ زنی و پی کنی اولیه با تلاش پیمان کاران آغاز شد و تاکنون دیوارکشی کلاس ها و اجرای سقف انجام شده و پس از وضعیت جوی و برودت هوا و سرمای منطقه ایزوگام پشت بام مدرسه انجام می شود.
نمای داخلی و روکاری اصلی ساختمان مدرسه در دست اقدام است و تاکنون ۵۵ درصد کار با حمایت خیرین رایحه انجام شده است و امیدواریم با حمایت و همدلی نیکوکاران محترم پیشرفت کار ادامه پیدا کند.
هم اکنون نیازمند دستان سخاوتمند شما خیرین مجترم هستیم تا بتوانیم مراحل ساخت مدرسه را به پایان برسانیم و شاهد تحصیل فرزندان ایران زمین در این مکان تحصیلی باشیم.
از خیرین عزیزی که تمایل به حمایت مالی و یا همکاری در ارائه خدمات تخصصی در زمینه ساخت مدرسه یا پروژه های عمرانی دارند تقاضا داریم، شرح پروژه های مختلف را از بنیاد دریافت و پس از بررسی نوع کمک خود را اعلام فرمایند، درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا در ساعات اداری با شماره های واحد پشتیبانی رایحه ۴۴۶۶۱۵۱۵ – ۴۴۶۳۱۳۱۳ داخلی ۱۴ و یا با شماره مسول پشتیبانی رایحه ۰۹۱۲۷۰۹۸۰۹۲ تماس حاصل فرمایید. از همراهی شما نیک اندشان عزیز سپاسگزاریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *