موسسه فرهنگی رایحه برگزار کننده آموزش های حضوری، مجازی و دوره های آموزشی ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسال با اساتید برتر در ترم پاییز و زمستان در خدمت عموم است.

کلاس های پیش دبستانی

پاییز امسال کلاس های پیش دبستانی اول و دوم با برگزاری جشن سال تحصیلی جدید آغاز شد. آموزش های پیش دبستانی شامل: آشنایی با مشاغل با اجرای نمایش و بازی همراه است. فعالیت های آموزشی متعددی از قبیل اردو آتش نشانی، کارگاه های آشپزی، دعوت ازگروه تئاتر کودکان، آموزش مفاهیم علوم با انجام آزمایشات علمی و آموزش مفاهیم ریاضی با مشاهدات عینی همراه است. کودکان در هفته چندین نوبت از فضای کتابخانه رایحه استفاده می کنند.

کلاس های خلاقیت نیز درحال برگزاری است و ترم زمستان هم ادامه دارد. همچنین تست بینایی سنجی ویژه کودکان انجام شده است.

کلاس های بزرگسال

با توجه به درخواست متقاضیان کلاس های هنری برگزار شده شامل: آموزش طراحی، نقاشی، خیاطی، کلاس های آموزشی شطرنج و چرتکه در چند نوبت و در سطوح مختلف وکلاس شرح مثنوی برگزار شده و ترم زمستان هم ادامه دارد.

همچنین کلاس های ICDL درحال برگزاری و آزمون های آن هم برگزار شده است.

کارگاه های آموزشی

کارگاه های مهارتی سلامت، روانشناسی مادر و کودک، مادران آگاه و مشاوره های روانشناسی به صورت حضوری و خصوصی به شکل مستمر برگزار و ادامه دارد.

کلیه درآمدهای حاصل از فعالیتهای مؤسسه فرهنگی رایحه صرف فعالیتهای عام المنفعه بنیاد نیکوکاری رایحه و حمایت از زنان سرپرست خانواده و فرزندان آنان می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های موسسه فرهنگی رایحه با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید. ۴۴۶۳۱۳۱۳ – ۴۴۶۶۱۵۱۵ داخلی ۱۲ و ۲۷

نشانی: تهران، شهرك اكباتان، خیابان شهید عظيمی، بین خیابان بيمه دوم و سوم، خیابان شهید قربانی، روبروی پارك گلايل، پلاك ۲

واحد فرهنگی موسسه رایحه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *