“آب مایه حیات است” بنیاد نیکوکاری رایحه با توجه به عدم دسترسی به آب آشامیدنی سالم در روستاهای سیستان و بلوچستان از سال 98 تصمیم گرفت با حمایت شما خوبان پروژه های آبرسانی در مراکز روستاهای همجوار در منطقه دشتیاری را اجرا نماید.

به گزارش روابط عمومی رایحه با اجرای پروژه های آبرسانی امکان دسترسی به آب سالم و بهداشتی برای روستاییان پس از سالها فقدان آب آشامیدنی سالم، فراهم شد.

تاکنون به همت خیرین و بنیاد رایحه و مشارکت افراد مسئول منطقه، 6 روستای سید بار، للوبازار، گزانی، ساندکزهی بالا، یوسف زهی و روستای رادو از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند و اکنون هفتمین پروژه در روستای جماعت زهی برای استفاده مردم شریف این منطقه به بهره برداری رسید.

مشخصات پروژه

– عنوان پروژه: آبرسانی سالم

– هدف اجرای پروژه: تامین آب شرب روستا برای 1500 نفر

– محل اجرای پروژه: استان سیستان و بلوچستان منطقه دشتیاری بخش پلان روستای جماعت زهی

– آغاز پروژه: تیر 1401

– پایان پروژه: شهریور 1401

– شرح پروژه: احداث یک اتاق به متراژ 20 متر مربع، جهت نگهداری دستگاه تصفیه آب به مقدار 20 هزار لیتر در شبانه روز

– دو عدد تانکر

– دستگاه تصفیه آب

– پمپ آب و لوله

– کانال کشی و کابل برق

اجرای پروژه های تصفیه آب در مناطق محروم که دسترسی به آب آشامیدنی ندارند ادامه دارد و با حمایت خیرین و بنیاد رایحه انجام می شود، هم اکنون نیازمند حمایت شما نیکوکاران عزیز هستیم.

از خیرین عزیزی که تمایل به حمایت مالی و یا همکاری در ارائه خدمات تخصصی در زمینه پروژه های آبرسانی سالم به مناطق محروم را دارند تقاضا داریم، شرح پروژه های مختلف را از بنیاد دریافت و پس از بررسی نوع کمک خود را اعلام فرمایند، درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا در ساعات اداری با شماره های واحد پشتیبانی رایحه ۴۴۶۶۱۵۱۵ – ۴۴۶۳۱۳۱۳ داخلی ۱۴ تماس حاصل فرمایید.

مهرتان همیشه جاری و آثار مهرتان همواره در زندگي تان مشهود باد.

واحد خبر رایحه: احمد نظری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *