نگاهی به کتابخانه رایحه در سالی که گذشت

ثانیه ‌شمار ساعت بدون عجله و با دقت و نظم همیشگی به جلو می‌رود و اسفند ماه را به پایان می‌رساند. سال تمام شود اما کتاب‌ها نمی‌گذارند که آنها را به‌طور کامل کنار بگذاریم و از آنها استفاده نکنیم.
درکتابخانه موسسه فرهنگی رایحه انواع کتاب ها در دسترس علاقمندان به مطالعه دیده می شود
16 هزار جلد کتاب بزرگسال
2 هزار جلد کتاب کودک
1400 جلد کتاب کمک درسی
یک هزار جلد کتاب دانشگاهی و همچنین بخش‌های متنوع کتابخانه رایحه، مانند سالن مطالعه، بخش کودکان، بخش کمک درسی و دانشگاهی است که در خدمت دوستداران کتاب، در بخش کودکان، نوجوانان و بزرگسالان است.

فعالیت های کتابخانه
از جمله فعالیت های کتابخانه رایحه در سالی که گذشت، برگزاری کلاس ها در بخش هنری، نقاشی کودکان، بازی های فکری، قصه گویی و فعال بودن بخش کمک درسی، دانشگاهی و تهیه و تدوین بروشورهای درخواستی و خلاصه نویسی کتاب ها بوده است.

سالن مطالعه
این بخش از کتابخانه، روزانه پذیرای 20 نفر از مراجعه کنندگان است و تعداد 150 نفر عضو فعال در بخش مخزن کتابخانه هستند و گاهی در بعضی از ماه های سال تعداد مراجعه کنندگان به سالن مطالعه به 30 نفر هم افزایش می یابد و این نشان از فعال بودن کتابخانه رایحه با حضور مراجعین و تشویق اقشار مختلف جامعه به مطالعه است.
امسال کتابخانه رایحه حدود 800 جلد کتاب در بخش های کمک درس، کتاب کودکان و بزرگسالان را به کتابخانه های شهرستان های سوق و قلعه گنج اهدا کرد، که باعث گسترش کتابخانه های این مناطق در بخش فرهنگی بوده است. در روزهای پایانی سال، مدیریت و مجموعه رایحه پس از بازدید ازکتابخانه درکنار هفت سین نوروزی با آرزوی سلامتی و آرامش برای همه مردم، به استقبال سال نو رفتند.
واحد فرهنگی کتابخانه رایحه: فاطمه مردانی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *