واحد تحصیلی رایحه در اواخر تیرماه با هدف آشنایی دانش آموزان با رشته های مختلف دانشگاهی، طی 2 جلسه، مشاوره انتخاب رشته برای دانش آموزان رایحه برگزار کرد.
یکی از جلسات برای دانش آموزان پایه دوازدهم جهت آماده سازی کنکور برگزار شد و دومین جلسه برای بچه های پایه یازدهم ورودی دوازدهم با حضور مشاورین رایحه خانم پرنو و آقای احمدیان برگزارشد.
در جلسه آماده سازی جهت کنکور:
– ارائه نکات مهم و ملاک انتخاب رشته صحیح
– توصیه های پس از قبولی دانشگاه
– اشتغال و بازار کار رشته های دانشگاهی
– اولویت انتخاب شهر
– ارائه توضیحات در خصوص فرآیند کلی و جزیی انتخاب رشته
– تشریح رشته های مشترک علوم تجربی، ریاضی فیزیک و علوم انسانی، بحث و تبادل نظر شد.
در انتها مشاورین رایحه پاسخگوی سوالات دانش آموزان بودند و نکاتی را با توجه به توانمندی بچه ها جهت آماده سازی آنها در کنکور متذکر شدند.
مشاوره دانش آموزان پایه یازدهم
جلسه مشاوره دانش آموزان پایه یازدهم در رایحه با حضور مشاورین رایحه برگزار شد. در این جلسه نکاتی پیرامون مطالعه به موقع دروس مختلف، برنامه ریزی درسی، معرفی آزمون ها و کلاس ها ارائه شد.
آقای احمدیان نکاتی برای شروع و زمان بندی دروس متذکر شدند و پاسخگوی سوالات بچه ها در این زمینه بودند. در پایان تصمیم بر این شد که بچه ها درخواست های خود را به صورت کتبی به واحد تحصیلی ارائه دهند تا مشاورین پس از بررسی، بتوانند راهکارهای لازم جهت ارتقای تحصیلی به آنها ارائه دهند و دانش آموزانی که صلاح دیده شود جهت شرکت درکلاس ها و آزمون ها به کانون قلم چی و آموزشگاه بعثت معرفی شوند.
واحد تحصیلی رایحه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *