در آستانه سال تحصیلی جدید، مرمت و بازسازی مدرسه دخترانه شهید سیستانی زاده شهرستان خوی به پایان رسید. بهمن ماه سال گذشته چندین زلزله، بالای ۵ ریشتر در شهرستان خوی اتفاق افتاد، که موجب تخریب تعداد زیادی از مدارس در این شهرستان شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه با حمایت خیرین رایحه، امسال مدرسه دخترانه سیستانی زاده در مقطع متوسطه، در مسیر مرمت و بازسازی قرار گرفت و با تلاش همراهان رایحه عملیات نوسازی مدارس زلزله زده ادامه دارد.
به همت خیرین رایحه، تاکنون مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان هزینه بازسازی این مدرسه شده است.
*مراحل نوسازی مدرسه دخترانه شهید سیستانی زاده*
*مراحل گچ کاری دیوارهای مدرسه
*کاشی کاری سرویس های بهداشتی
*سنگ کاری راهروهای مدرسه
*نقاشی کلاس ها و دفتر معلمین
*تعویض درب و پنجره های مدرسه
هدف رایحه حمایت تحصیلی دانش آموزان مناطق محروم و آسیب دیده و نوسازی، ایمنی مدارس و توسعه فضاهای آموزشی است.
رایحه با حمایت تحصیلی از دانش آموزان در مناطق آسیب دیده، اهتمام خود را برای رفع مشکلات و افزایش انگیزه تحصیلی و موفقیت آنان بکار می بندد و امیدواریم بتوانیم با حمایت همه جانبه خیرین نوسازی مدارس آسیب دیده را ادامه دهیم.
درود بر قلبهای مهربانی که با نگرش روشن بینانه خود، زمینه ساز پیشرفت فرهنگی ایران زمین و ساختن فردایی روشن برای فرزندانمان در عرصه علم و معرفت هستند.
از خیرین عزیزی که تمایل به حمایت مالی و یا همکاری در ارائه خدمات تخصصی در زمینه ساخت مدرسه یا پروژه های عمرانی دارند تقاضا داریم، شرح پروژه های مختلف را از بنیاد دریافت و پس از بررسی نوع کمک خود را اعلام فرمایند، درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا در ساعات اداری با شماره های واحد پشتیبانی رایحه ۴۴۶۶۱۵۱۵ – ۴۴۶۳۱۳۱۳ داخلی ۱۴ و یا با شماره مسول پشتیبانی رایحه ۰۹۱۲۷۰۹۸۰۹۲ تماس حاصل فرمایید. از همراهی شما نیک اندشان عزیز سپاسگزاریم.

https://rayeheh.ir/wp-content/uploads/2023/09/59dba013-9abe-4d6b-8a59-9721a1485b21.mp4

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *