مراسم گرامیداشت روز پرستار در درمانگاه خیریه صاحب کوثر در تهرانسر، با حضور مسولین بنیاد نیکوکاری رایحه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه روز پرستار، مدیریت و مسولین واحد درمان رایحه با حضور در درمانگاه خیریه صاحب کوثر از تعداد ۷۵ نفر از پرستاران، پزشکان، و کادر درمانی این درمانگاه با اهدای هدایا قدردانی کردند.

در این مراسم مدیریت رایحه ضمن تبریک و تشکر از تلاش های بی وقفه کادر درمان و همراهی با بنیاد، جهت درمان تعداد ۴۲۰ نفر از خانواده های مددجویان که به صورت رایگان ویزیت شده و صاحب شناسنامه سلامت شدند، با اهدای لوح تقدیر به ده نفر از پزشکان و مدیریت درمانگاه و اهدای هدایا از ۷۵ نفر از پرستاران و کادر درمانی تجلیل به عمل آوردند.

دست هایی برای التیام دردها

همانا نگاه پر مُهر و دستان شفابخش کادر درمان، بالاترین مرهمی است که با گذشت از خود، نسخه شفا بخش برای بیماران می پیچند. پزشکان همراه رایحه، در حوزه درمانی قلب و عروق، مغز و اعصاب، دندان پزشکی، گوش و حلق و بینی، شنوایی سنجی، چشم پزشکی و بینایی سنجی، زنان و زایمان، کلیه، داخلی، عفونی، غدد، اطفال، ارتوپدی، گوارش، جراحی، گفتاردرمانی و اعصاب و روان، با معرفی نامه بنیاد نیکوکاری رایحه مددجویان را ویزیت رایگان کردند.

همچنین مددجویان رایحه از خدمات بخش های مختلف درمانگاه، مانند تصویربرداری، سی تی اسکن، آزمایشگاه پاتولوژی، فیزیوتراپی، پزشکی هسته ای و داروخانه توانستند با معرفی نامه رایحه از تخفیفات ویژه درمانی این درمانگاه بهره مند شوند. با محبت و همدلی پرستاران دردهای زیادی تسکین پیدا می کنند؛ مهرتان همیشه جاری و آثار مهرتان همواره در زندگی تان مشهود باد.

واحد خبر رایحه: رویا معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *