موسسات و خیرین عزیز و ارجمند، ضمن سپاس از همدلی شما در سیل منطقه بلوچستان به استحضار می رساند؛ منطقه بلوچستان در حالت عادی هم، شکل بحرانی دارد در تمام شاخص های توسعه ای در قعر جدول است. زیر ساخت ها ضعیف و مردم هم توان مقاوم سازی منازل را ندارند در سیل اخیر صددرصد زمین های کشاورزی و باغی آسیب دید و جاده ها و خانه ها خراب شد.

بنیاد نیکوکاری رایحه بعد از سیل ۹۸ کارهای ماندگاری در منطقه انجام داد. از جمله احداث ۷ خانه بهداشت روستایی که ۱۴ هزار نفر جمعیت از خدمات اولیه بهداشت بهره مند شدند. مخصوصا زمان پسا سیل، خانه بهداشت ها برای جلوگیری از بیماریهای مانند عفونی و مالاریا نقش بسیار مهمی دارند. احداث سه بنای آموزشی، دو پل عابر پیاده که هم اکنون صدها نفر از طریق این پل ها به بازار دسترسی پیدا می کنند و

نصب و راه اندازی ۱۲ دستگاه آب شیرین کن و غیره .

لذا از شما همراهان همیشگی، خصوصا آن دسته از عزیزانی که در بنیاد نیکوکاری رایحه همکاری و همراهی دارند در خصوص احداث خانه بهداشت، آموزشگاه، پارک بازی کودکان، نصب پل، دستگاه آب شیرین کن، ساخت خانه روستایی و حمام و سرویس بهداشتی، تعمیر بندسارهای کشاورزی و احداث سیل بند؛ در کنار مردمان و هموطنان خود در منطقه دشتیاری باشید.

شه بخش گرگیج: عضو افتخاری بنیاد نیکوکاری رایحه در منطقه بلوچستان

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *