آیین تجلیل از پزشکان و خدمات داوطلبانه جامعه پزشکی، همزمان با روز پزشک در بنیاد نیکوکاری رایحه شهرستان سوق و شهرستان بیجار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه از تعدادی پزشکان داوطلب با اهدای گل و لوح تقدیر، قدردانی شد، هر چند قدرشناسی از سخاوت آنان با مقیاس دنیایی، امکان پذیر نیست، ولی رایحه بر آن شد که در این مراسم از تلاش بی وقفه آنان در این عرصه تجلیل کند.

مراسمی مملو از مهر، در رایحه شهرستان سوق با حضور اعضای رایحه، پزشکان دواطلب، بخشدار، رئیس شورای شهر و جمعی از معتمدین شهر، به مناسبت گرامی داشت روز پزشک برگزار شد.

جای تمام آن فرشتگان سپید پوش که بی منت به رایحه خدمت کردند بسیار خالی بود، اما عشق خالص آنها در ضیافت قدردانی رایحه، جاری بود.

در این مراسم مدیریت رایحه شهرستان سوق ضمن خیر مقدم به پزشکان و میهمانان، خلاصه ای از فعالیت ها و خدمات رایحه در حوزه درمانی، اشتغال و تحصیلی را بیان کردند.

در انتهای مراسم، ۷ نفر از پزشکان متخصص اطفال، زنان، قلب و عروق، اعصاب و روان و داخلی، با تقدیم گل و لوح تقدیر و دریایی از شادمانی بابت برکت حضورشان قدردانی شدند.

همچنین بنیاد نیکوکاری رایحه شهرستان بیجار از ۹ پزشک متخصص داخلی، اطفال، ارتوپد، دندان پزشک و چشم پزشک با اهدای لوح تقدیر و گل قدردانی کرد.

واحد درمان بنیاد نیکوکاری رایحه تهران هم با ارسال پیام تبریک، روز پزشک را به پزشکان حامی رایحه تبریک گفت.

گفتنی است که تاکنون در رایحه تهران و شهرستانهای تحت حمایت رایحه حدود ۷۳۹۲ بیمار توسط پزشکان داوطلب ویزیت رایگان شده اند.

_ تهران در ۱۲ سال گذشته تاکنون تعداد ۴۵۱۷ بیمار

_ شهرستان سوق ۱۸۷۵ بیمار

_ شهرستان بیجار تعداد ۱۰۰۰ بیمار ویریت رایگان شدند.

برگزاری این مراسم ها بهانه‌ای است برای تجلیل از مهربانی و حُسن خدمات پزشکان داوطلبی که در دورافتاده‌ترین و محرومترین نقاط کشور حضور پیدا کرده اند، تا بتوانند رنج بیماران و نیازمندان را با خدمات بی‌منت خود، اندکی کاهش دهند.

به امید روزی که تمام سرزمینمان غرق عشق و نور و خدمتگزاری به هم نوعان شود و دریای بخشندگی و حس مسئولیت جامعه پزشکی شامل همه بیماران نیازمند شود و امیدواریم با یکدیگر در یک فضای همدلی و با محبت، کار داوطلبانه را روز به روزگسترش داده و آن را سرلوحه وظیفه انسانی خود قرار دهیم.

واحد خبر رایحه: رویا معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *