موسسه فرهنگی رایحه برگزار کننده دوره های آموزشی و هنری ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسال با اساتید برتر در ترم بهار و تابستان در خدمت عموم است.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی رایحه در ترم بهار، آموزش های پیش دبستانی شامل: آشنایی و بازدید از مشاغل متفاوت در مکان های مختلف همراه با بچه های پیش دبستانی دختر و پسر آموزش داده شد. همچنین بچه ها با دیدن نمایش عروسکی لحظات شادی را در کنار دیگر دوستان خود گذراندند.

کودکان چندین نوبت در هفته از فضای کتابخانه رایحه استفاده می کنند.

در موسسه فرهنگی رایحه علاوه بر کلاس های پیش دبستانی در ترم بهار و تابستان کلاس های دیگر آموزشی و هنری نیز برگزار می گردد.

* فهرست کلاس های موسسه فرهنگی رایحه به شرح ذیل است:

– کلاس های هنری: آموزش رزین، طراحی و نقاشی بزرگسال، نقاشی مدادرنگی، طراحی، سیاه قلم، آبرنگ و رنگ روغن، شرح مثنوی، شطرنج مبتدی و پیشرفته با مربی آکادمی شطرنج و داور مسابقات، چرتکه، مکعب ربیک، رباتیک، خیاطی متد مولر، خوشنویسی با مربی از انجمن خوشنویسان، فینگر فود، آموزش قند فانتزی، قالی و گلیم بافی، جعبه کادوئی، دوخت عروسک پارچه ایی، شرح مثنوی و شاهنامه خوانی در سه گروه سنی 5 ، 7 و 9 سال، آموزش تقویت حافظه به نام لیوان چینی

– کلاس های آموزشی: آموزش و آزمون هفت مهارت کامپیوتر، کامپیوتر ویژه کودکان، پیش دبستانی 1 و 2، خلاقیت 4 تا 5 سال، آموزش خلاق با روش ریتم وگیم، آموزش خلاقیت با شعر،کاردستی و نقاشی، آموزش زبان انگلیسی در تمام گروه سنی، آموزش زبان فرانسه و آموزش ریاضی

– کارگاه های آموزشی: کارگاه مشاوره پوست موزیکال و گارگاه مادر وکودک

– کلاسهای ورزشی: یوگا همه روزه

– اردوهای تفریحی ویژه مادر و کودک برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که کلیه عواید حاصل از کلاس های موسسه فرهنگی صرف امور خیریه می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شروع و ساعت برگزاری کلاس ها و برنامه های دیگر موسسه فرهنگی رایحه با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید.

۴۴۶۳۱۳۱۳ – ۴۴۶۶۱۵۱۵

داخلی ۱۲ و ۲۷

واحد فرهنگی موسسه رایحه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *