رایحه امید به مشام می‌رسد و بازارچه مهربانی هم، مثل همیشه گرم است. این جا غرفه بانوانی است که کمر همت بسته اند و نان بازوان مادرانه خود را سر سفره فرزاندنشان می برند. امسال هم مثل سال های گذشته مسولین واحد اشتغال رایحه 5 بازارچه با حضور مددجویان رایحه در بهمن و اسفند ماه در فرهنگسرای فردوس و مدارس سلام در مناطق 2 و 5 تهران برگزار کردند و میزبان بچه ها و مسولین مدارس سلام بودند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه بازارچه عرضه توانمندیهای زنان سرپرست خانوار، شامل آثار هنری و دست ساز، صنایع دستی، گیاهان آپارتمانی، انواع پوشاک، زیورآلات، محصولات غذایی و خشکبار در 21 غرفه از ساعت 8 صبح الی 15 برگزار شد.

فروش تولیدات مددجویان با استقبال دانش آموزان مدرسه سلام همراه شد و دانش آموزان این مدرسه با خرید محصولات مددجویان، در این بازارچه مشارکت و به نوعی حمایت کردند.

سپاس از مسولین و دانش آموزان مدارس سلام که همیشه با حمایت های خود و دعوت از بخش اشتغال و مددجویان رایحه جهت برگزاری نمایشگاه و بازارچه با رایحه همکاری می کنند. بنیاد نیکوکاری رایحه همواره در تلاش است تا با مشارکت خیرین گامی موثردر توانمندسازی مادران سرپرست خانوار بردارد.

واحد خبر رایحه: رویا معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *