بنیاد نیکوکاری رایحه با هدف اشتغال زایی و خودکافی بانوان سرپرست خانوار، بازارچه ای از محصولات تولیدی مددجویان برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه بازارچه عرضه توانمندیهای زنان سرپرست خانوار، در ۱۰ غرفه شامل آثار هنری و دست ساز، صنایع دستی، گلیم، نمد، انواع پوشاک، زیورآلات، محصولات غذایی، غذاهای سنتی و فست فودی، کیک و شیرینی‌جات برگزار شد.
این بازارچه با حضور ۱۰ نفر از مددجویان و ۴ نفر از مسولین بخش اشتغال رایحه، از ۱۶ بهمن ماه لغایت ۱۸ بهمن ماه در شهرک غرب خیابان مهستان و در مدرسه سلام از ساعت ۸ صبح الی ۲ بعد ازظهر به مدت ۳ روز متوالی برگزار شد.
فروش تولیدات مددجویان با استقبال دانش آموزان مدرسه سلام روبه رو شد و دانش آموزان این مدرسه علاوه بر خرید محصولات، در این بازارچه مشارکت کردند و با درست کردن کیک و شیرینی و با فروش تولیدات خود به نفع مددجویان رایحه به نوعی حمایت کردند.
سپاس از مسولین و دانش آموزان مدرسه سلام که همیشه با حمایت های خود و دعوت از مسولین رایحه و مددجویان، جهت برگزاری نمایشگاه و بازارچه با رایحه همکاری می کنند. بنیاد نیکوکاری رایحه همواره در تلاش است تا با مشارکت خیرین گامی موثردر توانمندسازی مادران سرپرست خانوار بردارد.
رایحه تهران: رویا معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *