بنیاد نیکوکاری رایحه با مشارکت نیکوکاران از سال ۹۸ پروژه های آبرسانی را، با اهدای دستگاه های تصفیه آب و تامین آب آشامیدنی در مراکز روستاهای همجوار منطقه دشتیاری در استان سیستان و بلوچستان اجرا کرد.
به گزارش روابط عمومی رایحه با اجرای پروژه های آبرسانی، امکان دسترسی به آب سالم و بهداشتی برای روستاییان منطقه دشتیاری پس از سالها فقدان آب آشامیدنی سالم، فراهم شد.
تاکنون به همت خیرین و بنیاد رایحه و مشارکت افراد مسئول منطقه، مردم شریف ۸ روستای سید بار، للوبازار، گزانی، ساندکزهی بالا، رادو، مسافر زهی، یوسف زهی و روستای جماعت زهی از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند و به زودی آبرسانی نهمین روستا انجام می شود.
به همین منظور با مشارکت رابطین رایحه و افراد مسول، جهت دسترسی به آب سالم و تصفیه شده در هر روستا اقداماتی انجام شده است که به شرح ذیل است:
– احداث یک اتاق به متراژ ۲۰ متر مربع جهت نگهداری دستگاه تصفیه آب
– نصب یک دستگاه جهت تصفیه آب به مقدار ۲۰ هزار لیتر در شبانه روز
– یک عدد تانکر ۲ هزار لیتری و یک عدد تانکر ۱۸ هزار لیتری برای نگهداری آب تصفیه شده
– پمپ آب، لوله، کانال کشی و نصب کابل برق، از اقداماتی است که در طرح آبرسانی روستاها اجرا شده است.
اجرای پروژه های تصفیه آب در مناطق محروم که دسترسی به آب آشامیدنی ندارند ادامه دارد و با حمایت خیرین و بنیاد رایحه انجام می شود، امیدواریم بتوانیم زمینه تامین آب سالم و قابل شُرب را در دسترس همه هموطنان در استان سیستان و بلوچستان قرار دهیم.
شما نیک اندیشان همیشه بخشنده می توانید دست همراهی به رایحه داده تا شاهد جاری شدن امید به قلبهای هموطنان عزیز بلوچی باشیم، هم اکنون نیازمند حمایت شما نیکوکاران عزیز هستیم.
از خیرین عزیزی که تمایل به حمایت مالی و یا همکاری در ارائه خدمات تخصصی در زمینه پروژه های آبرسانی سالم به مناطق محروم را دارند تقاضا داریم، شرح پروژه های مختلف را از بنیاد دریافت و پس از بررسی، نوع کمک خود را اعلام فرمایند، درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا در ساعات اداری با شماره های واحد پشتیبانی رایحه ۴۴۶۶۱۵۱۵ – ۴۴۶۳۱۳۱۳ داخلی ۱۴ تماس حاصل فرمایید.
واحد خبر رایحه : رویا معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *