در روستای پاتاوه از توابع دیشموک دراستان کهگیلویه به دنیا آمد نامش را (آقا حاصل) گذاشتند. در سن ۱۰ سالگی با فوت پدر مسیر و شرایط زندگی اش کاملا تغییر کرد.
گویا سختی ها پشت سرهم می آیند. مشکلات اقتصادی نفس مادر را می گیرد و منبع درآمدی هم ندارند، اما مثل کوه مقاوم و استوار است. مادری که در دوران کودکی، در اثر حادثه یکی از پاهایش به شدت آسیب می بیند و در زندگی روز مره از عوارض آن هم درامان نیست، منبع درآمدی ندارند. اما این بار بازی سرنوشت در سن ۱۷ سالگی، کام آقا حاصل را تلخ می کند. او در ورزش و در حین بازی فوتسال مصدوم می شود و از ناحیه پا، دچار پارگی رباط صلیبی و مینیسک زانو می شود و در آن روستای دورافتاده درمانش میسر نیست.
با حمایت رایحه شهرستان سوق (حامی مناطق کهگیلویه، چرام و لنده) دراستان کهگیلویه و بویراحمد، به واحد درمان رایحه تهران انتقال داده می شود و در اقدامی خداپسندانه و با حمایت درمانی گروه شفایار نیکان و دستان شفابخش تیم پزشکی، جراحی زانو در بیمارستان امام حسین (ع) انجام می شود. بازگشت آرامش به کانون گرم خانواده، سلامتی آقا حاصل و برق شادی در چشمان او و مادرش، بهترین هدیه پروردگار برای مجموعه رایحه است و این در حالی است که نمی توان قدر ثواب کار خیرانه این تیم پزشکی و مجموعه نیکوکار شفایار را توصیف و از آن ها قدردانی کرد.
سپاس ویژه از مجموعه خیرین شفایار که بدون دریافت هزینه ای با این حرکت خیرخواهانه با رایحه همراه بودند با امید به اینکه این گونه اقدامات خداپسندانه تداوم داشته باشد و صدها حاصل دیگر شاد شوند.
رایحه شهرستان سوق: آمنه نوری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *