آخرین نشست مادران سرپرست خانوار با مجموعه رایحه اوایل اسفند ماه، طی 2 روز متوالی به صورت خصوصی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رایحه، در این جلسه مددکاران با مطرح کردن موضوع صداقت چیست و چگونه به وجود می آید؟ با مادران گفتگو کردند. مادران با بیان مسائل و مشکلات خود در مورد این موضوع بحث و تبادل نظر کردند و تجربیات خود را در این زمینه با یکدیگر به اشتراک گذاشتند. 

همچنین در این جلسه با مادران در مورد وضعیت تحصیلی فرزندان در پایه های نهم و استعداد یابی آنها در انتخاب رشته های هنرستان و یادگیری مهارت ها صحبت شد و راهکارهای لازم جهت مشاوره به موقع به مادران داده شد. از موضوعات دیگری که مسول واحد درمان مطرح کردند، تشکیل شناسنامه سلامت برای پذیرش مددجویان جدید و معرفی مراکز درمانی که با رایحه همکاری می کنند و مسائل و نیازهای درمانی و همکاری به موقع مددجویان با رایحه برای رفع مشکلات درمانی آنها، توصیه های لازم داده شد.

در انتها مسول واحد اشتغال درکارگاه آموزش کسب و کار موفق راه کارهای لازم به مددجویان پیشنهاد دادند و تعدادی از مادران شاغل با بیان تجربیات موفق خود درکسب و کار، مادران خانه دار را به کسب درآمد و استقلال مالی تشویق کردند.

در پایان 250 بسته معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز به همراه پوشاک و کفش بین مددجویان توزیع شد و خانواده های رایحه با مراجعه به واحد پشتیبانی با گرفتن بسته های معیشتی شامل: 2 کیلوگوشت، 10 کیلو برنج، عدس، نخود، لوبیا، یک عدد مرغ، قند، شکر، رب، سویا و نان رایحه را ترک کردند.

واحد خبر رایحه : رویا معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *