%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa

نمایشگاه کتاب رایحه

نمایشگاه کتاب با هدف یادآوری و تاکید اهمیت کتاب در زندگی عموم مردم به ویژه کودکان، نوجوانان، درکتابخانه رایحه برگراز شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری و موسسه فرهنگی رایحه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب از تاریخ  15 لغایت 20 آبان ماه سال جاری از ساعت 9 الی 17 در  کتابخانه موسسه فرهنگی رایحه  برگزار گردید.

خانم اسداللهی مسئول کتابخانه رایحه گفت: برگزاری این نمایشگاه همراه با برنامه های دیگر که عبارتند از آشنایی با کتابخانه عمومی، عضویت کتابخانه بصورت نیم بهاء، دعوت از مدارس منطقه و بازدید از نمایشگاه، کارگروه قصه گویی با کناب های پارچه ای برای کودکان همراه با اهداء جوایز، معرفی عضو فعال کتابخانه، مسابقه  کتابخوانی قصه گویی و نقاشی همراه با اهداء بود.

اختتامیه این نمایشگاه نیز در20 آبان ماه با حضور بچه ها و دعوت از نویسنده روشندل 14 ساله خانم زهرا شجاعی که نویسنده 3 جلد کتاب در بخش کودکان و نوجوانان است، ایجاد انگیزه مطالعه در بچه ها را دوچندان کرد.

ایشان ضمن معرفی خود و بازگو کردن توانایی های خود در مراحل دیگر زندگی، کتاب من می توانم اثری که در مورد نوجوانان به نگارش در آورده است را این گونه معرفی می کند داستان این کتاب حکایت زندگی خودم، نوجوان نابینا و چالش هایی است که ما در مواجهه با افراد بینا روایت می کند. این داستان حاوی نکات آمورنده و آموزشی است که می تواند بسیاری از رفتار ترحم آمیز  افراد عادی را تغییر دهد و بر این اصل است که تغییرات را باید از ابتدای کودکی آغاز کرد.

درانتهای برنامه نمایش نامه خوانی، برگزاری مسابقه بین بچه ها، تقلید صدای شخصیت های انیمیشن های تلوزیونی با اجرای هنرمند شبکه پویا آقای فرزاد شیرمحمدی همرا بود.

در پایان از اعضای فعال و داوطلب کتابخانه با اهداء لوح تقدیرشد. این برنامه با پذیرایی دوستان پایان یافت.

واحد خبر رایحه- معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید

به بالا