کلینیک همدلی:

کلینیک همدلی در سال 1387 مقارن با پانزدهمین سال تاسیس بنیاد نیکوکاری رایحه به درخواست و پیگیری بنیاد توسط سرکار خانم نرگس کریمی با مجوز از سازمان بهزیستی تاسیس شد و در شش سال گذشته در زمینه مسایل روانشناسی و مشاوره درگروه های سنی مختلف درخدمت خانواده های تحت پوشش بنیاد و عموم مردم بوده است. همچنین مفتخر است اعلام نماید تا کنون با پذیرش بیش از 700 خانواده یکی از موفق ترین حامیان خانواده های زن سرپرست شناخته شده است. در حال حاضر کلینیک همدلی با همکاری مشاوران مجرب به ارائه خدمات در زمینه های مشاوره خانواده، حل مشکلات رفتاری، مشاوره فردی، مشاوره ازدواج، زوج درمانی و سنجش هوش، استعداد و شخصیت، مددکاری و … می پردازد.

از جمله اقدامات موثر این کلینیک در زمینه آموزش تشکیل کارگاه های مختلف در زمینه های مهارت های زندگی،  تقویت اعتماد بنفس، فرزندپروری، برقراری ارتباط موثر، خودکارآمدی، پرورش خلاقیت پیش گیری از سوء استفاده از کودکان و … می باشد.

ضمن آرزوی تمام خوبی ها برای شما امیدواریم حاصل خدمات ما  مایه رضایتمندی وشادکامی شما در نهایت مورد قبول پروردگار گشته و همراه با یکدیگر در ساختن زندگی سرشار از موفقیت و کامیابی گام برداریم.

رزومه مشاوران: 

نام مدرک تحصیلی تخصص

نرگس کریمی

لیسانس خدمات اجتماعی و فوق لیسانس مطالعات زنان خانواده و فردی
 عزت سهرابی فوق لیسانس مطالعات زنان خانواده، ازدواج، زوج درمانی و فردی
سهیلا جوادی فوق لیسانس مشاوره  خانواده، ازدواج، زوج درمانی و فردی و کودک

هاجر قاسملو

فوق لیسانس مشاوره  خانواده، ازدواج، زوج درمانی و فردی

 

 

شماره تماس با مشاورین

تلفن : 44671236 – 44631313 – 44691881

داخلی 25 خانم کریمی            داخلی 31 خانم سهرابی

داخلی 23 خانم جوادی            داخلی 29 خانم قاسملو

به بالا