در سال جاری تعداد 100 دانش­آموز در 4 کلاس در پایه های هفتم و هشتم از اول مهرماه تحصیل در این مدرسه را آغاز کردند. قابل ذکر است که دانش­ آموزان پایه هشتم، همان دانش ­آموزانی هستند که سال گذشته برای همین مدرسه جذب شده بودند و به طور موقت در مدرسه سمیه تحصیل کردند. همچنین از این تعداد حدود 45 دانش­ آموز از روستاهای دوردست هستند که به طور شبانه روزی در مدرسه اقامت و تحصیل می­ کنند.

اداره مدرسه به صورت غیر انتفاعی خیریه صورت می­ گیرد. با مذاکراتی که با اداره کل آموزش و پرورش استان و ستاد وزارت خانه در تهران صورت گرفت، حدود 70 درصد کادر آموزشی توسط آموزش و پرورش مامور به خدمت شده­ اند. تامین هزینه­ های مابقی نیروها به اضافه نیروهای خدماتی، اداری، نگهبانی، آشپز و غیره به اضافه هزینه­ های تغذیه دانش­ آموزان شبانه روزی توسط حامیان نیکوکار مجتمع انجام می­ پذیرد و اداره امور آموزشی مجتمع نیز تحت نظارت تعدادی از مدیران خبره و باسابقه فرهنگی تهران که به صورت ماهانه با حضور در مجتمع از نزدیک و در فواصل بین سفرها نیز از تهران بر امور آموزشی و کیفیت آن پیگیری دارند، صورت می­ گیرد.

قابل ذکر است که این مجتمع، اولین مجتمع آموزشی “غیر انتفاعی شبانه روزی “در کشور است که با پیگیری­ های فراوان صورت گرفته و با مجوز ویژه شورای عالی آموزش و پرورش کشور آغاز به کار کرده است و امید می­رود این الگو مورد توجه سایر نهادهای مشابه و مجتمع­ های آموزشی موفق در تهران و شهرهای بزرگ قرار گیرد.

به بالا