اخبار سایت 12333

عیدانه حامیان رایحه به قلعه گنج

امسال بذل محبت حامیان با گام‌های مهربانی و سرشار از مهر و نوع‌دوستی، به‌سوی قلعه گنج رفت، تا با دستانی پر مهر و لبخندی بر لب‌ها، فرا رسیدن نوروز را بشارت دهد.

بنیاد نیکوکاری رایحه هر سال با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، توزیع سبدهای معیشتی عیدانه را با رونقی مضاعف در کمک به مناطق محروم انجام می‌دهد. درحالی که سعی می‌کند بخش عمده‌ای از نیازمندی‌ها با انتخاب اقلام مناسب منطقه با حمایت خیرین در ارسال مایحتاج خانواده‌ها، راه‌گشای آنان باشد.

در آستانه سال جدید به یاری حامیان نوع‌دوست سبدهای ارزاق و توزیع کفش در میان مردم مناطق محروم شهرستان قلعه گنج و روستاهای توابع جنوب کرمان انجام شد. خرید اقلام، بسته‌بندی و کارهای اجرایی و ارسال این بسته‌ها با همکاری اعضای بنیاد نیکوکاری رایحه صورت گرفت.

کالاهای ارسالی به مناطق محروم جنوب کرمان شامل اقلام زیر می‌شود:

توزیع 664 جفت کفش در سایزهای مختلف به روستاهای توابع شهرستان قلعه گنج کرمان

توزیع هزار جفت دمپایی در سایزهای مختلف ویژه مردم روستاهای قلعه گنج

اهدا 23 دست فرم دانش‌آموزی دخترانه و 21 دست فرم پسرانه با مدل‌ها و طرح‌های مختلف، همراه با رگال به کارگاه‌های خیاطی مجتمع آموزشی ممتاز قلعه گنج جهت تولید فرم دانش‌آموزی (اشتغال‌زایی و کار آفرینی)

اهدا دو عدد چرخ خیاطی صنعتی حرفه‌ای، ویژه کارگاه‌های خیاطی مجتمع آموزشی قلعه گنج جهت آماده‌سازی لباس فرم دانش‌آموزان

توزیع دو کارتن کتاب قرآن و دعا ویژه مردم روستاهای قلعه گنج

همچنین سبد ارزاق عیدانه میان 270 مددجو قلعه گنج توزیع شد. اعتبار هر سبد بالغ بر 160 هزار تومان و شامل اقلام زیر بود:

یک کیلو گوشت،  دو کیلو مرغ، سه لیتر روغن، 10 کیلو برنج، یک کیلو عدس، یک کیلو لوبیا چیتی، یک بسته ماکارونی، یک بسته شکلات،  یک بسته خرما، یک بسته پنیر و یک بسته سویا

 

واحد خبر رایحه- معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید

به بالا