IMG_20180514_110939_596

تجلیل ازبانوان کارآفرین رایحه

تجلیل ازبانوان کارآفرین رایحه IMG_20180514_110601_756 IMG_20180514_110939_596 IMG_20180514_110613_999

به مناسبت بزرگداشت روز کارگر از 9 مادرسرپرست خانوار با اهداء لوح وهدیه قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه این مراسم در 22 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای فردوس برگزارشد.
ابتدا برنامه با صوت دلنشین قرآن و سرود ملی آغاز شد و با گویندگی صدای گرم و پرانرژی مجری صدا وسیما آقای زین العابدین با آیتم های متنوعی معرفی شد.
سپس ازبانوی کارآفرین و نمونه خانم شیری دعوت شد. ایشان فارغ التحصیل در رشته معماری که در سال 83 با طراحی رستورانی در جاده طالقان که به عنوان اولین رستوران اورگانیک ثبت شده، کار خود را آغاز کرد.
وی درشاخه های دیگری ازجمله کشاورزی، زنبورداری و تولیدعسل اورگانیک و ژله رویال جهت جذب توریست فعالیت داشته، همچنین در پرورش ماهی قزل آلا وسالمون هم تجربه کسب کرده است. خانم شیری در ادامه گفت: به عنوان اولین بانویی که در سال 86 جوازکسب مشاوراملاک را دریافت کردم بدون مباشرآقا دراین حوزه کارمی کردم ودرحال حاضرهمان مغازه مشاوراملاک را جهت حمایت و توانمندی زنان، محل جمع آوری محصولات زنان سرپرست خانوار روستایی کردم و آن را توسعه خواهم داد و محلی برای جذب توریست شده است.
در ادامه از 9 بانوی کارفرین سرپرست خانوار با اهدای لوح سپاس و کارت هدیه قدردانی شد. این مادران هر کدام به بیان تجربیات خود پرداختند و گفتند کمبودها و محرومیت ها در زندگی باعث ایجاد انگیزه و ارتقاء و هدفمندی آنهاست.
مدیریت رایحه خانم تندگویان ضمن خوشامد گویی به حضار ابتدا ازهمه عوامل اجرایی، کلیه مسئولین و بخش های مختلف رایحه و مجریان طرح های اشتغال تشکر کرد و از رایحه به عنوان بهشت یاد کرد و گفت این بهشت در خدمت شما مددجویان است و ما به تدریج با همین تلاش ها بزرگ و بزرگترشدیم و در حال حاضر رایحه در کرمان، کرمانشاه، کُهگیلویه، سنندج، بیجار و…. فعال است مدیریت رایحه از همکاری خانواده ها با واحد های مختلف رایحه تشکر کرد و گفت اگر همکاری شما عزیران نبود ما نسبت به کار خیر ناامید ودلسرد می شدیم و اکنون در کنار شما احساس رضایت، سربلندی و خرسندی می کنیم.
آیتم بعدی برنامه، نمایش زیبای درخشش صبح، با موضوع صلح سرخ که توسط بانوان هنرمند گروه هنری حنانه به نویسندگی و کارگردانی شیوا کاتوزیان اجرا شد. ازدیگربخش های مفرح برنامه، اجرای مسابقه بین مددجویان واجرای زیبای خوانندگان خوب کشورمان آقایان محمد رضا عیوضی و هومن جوادی بود که باعث خرسندی وشادی مراسم بودند و برای ساعتی لبخند را بر لب مدعوین نشاندند.
درانتها ازکلیه عوامل اجرایی و خبرنگاران رسانه های حامی رایحه با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیرشد و پایان بخش برنامه،
نواي ملكوتي صلوات خاصه امام رضا(ع) که برای لحظه ای دل‌هاي همه را روانه بارگاه رضوي کرد واین نوید از طرف واحد مددکاری به مددجویان داده شد که مددجویانی که تا کنون به مشهد مقدس مشرف نشده اند به زودی اعزام خواهند شد.

واحد خبر : رویا معصومی

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید

به بالا