اخبار سایت

از کارگران نمونه و تلاشگر رایحه قدردانی شد

از ده نفر کارگر نمونه رایحه با اهداء لوح سپاس وهدیه قدردانی شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه مراسم بزرگداشت روز کارگر در فرهنگسرای فردوس با حضور مسئولین، مددجویان، وهنرمندان برگزار گردید.

ابتدا از دانشجویی که سرپرست خانواده بود دعوت شد، ابوالفضل دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل پس از فوت والدین سرپرست خانواده شد و هزینه های تامین معاش خانه و تحصیلی خود و برادرش را با کار کردن بر عهده گرفت او که از ناحیه  پا و دست راست دچار معلولیت است از اینکه بعضی ازکار فرمایان او را به عنوان فردی از کار افتاده نگاه می کنند احساس تاسف و تاثر می کند. مدیریت بنیاد خانم تندگویان خطاب به این دانشجو گفت، من در شما شایستگی می بینم که این شایستگی شما، ما را به زانو در آورد؛ من در چهره شما برادرم جواد را می بینم و با اهداء لوح سپاس و هدیه از ایشان تقدیرکرد. از طرف حامیان رایحه و مدیریت بنیاد مبلغ 7 میلیون تومان وام به ابو الفضل اهداء شد. ( امروز رایحه علاوه بر مراسم روز کارگر مراسم گلریزان هم داشت)

در بخش دیگراین مراسم تلاشگران نمونه معرفی شدند و از تلاش های آنان قدردانی شد. مادری با افتخار اثر هنری خود را  که کیف بود، به همگان نشان داده و می گوید از این راه کسب معیشت می کنم. دیگری تنها امید زندگیش را کسب موفقیت تحصیلی فرزندانش به مدارج بالا می داند. آن یکی دعا گوی خیرین رایحه است که با تلاش و زحمت بسیار توانسته سقفی محکم برای خانواده اش مهیا کرده و صاحب ملک شخصی شود.  مدیریت بنیاد با اهداء لوح سپاس و کارت هدیه از مادران تقدیر کرد و گفت  توسعه و استقلال جامعه در زمینه های گوناگون مرهون همت، تلاش و زحمت های بی دریغ شماست. هدف رایحه شناسایی مادران خلاق و کار آمد و تشویق و ترغیب شما به جامعه است.

در انتها حضور هنرمند سینما تهمینه میلانی درجمع کارگران نمونه باعث رضایت مندی حضارشد. میلانی با حمایت های همه جانبه خود از قشر آسیب دیده  و زنان در جمع  رایحه،  با اشاره به فیلم اکران نشده خود به نام (ملیح و راه های نرفته) گفت: موضوع فیلم در مورد حرکت مردان تند رو در زندگی است  که روح زنان را می آزارد این فیلم به نفع زنانی است که قربانی خشونت هستند کمک به زنان بی پناه و روح آسیب دیده آنان، این فیلم در مورد حقوق حداقل زنان است و به شناسایی آن پرداخته است.

از دیگر بخش های مفرح این مراسم اجرای زنده خواننده محبوب کشور محمدرضا عیوضی و هنرمندان دیگرکه با اجرای تقلید صدا و خوانندگی باعث خرسندی، شادی و نشاط مراسم بودند و برای ساعتی لبخند را بر لب مدعوین نشاندند.

واحد خبر رایحه – معصومی

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید

به بالا