اخبار سایت

آخرین جلسه توانمند سازی سال 95

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری رایحه؛ آخرین جلسه توانمند سازی با حضور مددجویان مسئولین واحدها در دو روز متوالی  26 و 27 بهمن ماه در رایحه  برگزار گردید. در این جلسه پس از پخش سرود ملی، قرآن و نرمش صبح گاهی، مادران خود را برای روزهای پایانی سال آماده کرده تا به استقبال سال جدید بروند. در ابتدا خانم ذاکر با یاد آوری خاطرات انقلاب دهه فجر را تبریک گفت و با ذکر نکاتی در مورد بهداشت فرزندان در مدرسه به مادران توصیه های لازم را نمود، همچنین شرایط  ترخیص را برای مددجویان جدید الورود ذکر کرد.

خانم جوادی با اشاره به حضور فرزندان در کارگاه های مهارتی قبل از ازدواج  گفت: این کلاس ها در حال برگزاری است و نیاز شرکت فرزندان در این کارگاه ها لازم و ضروری است، هر انسانی برای ورود به دوره جدیدی از زندگی نیازمند دانش و آموزش است، مشاوره و راهنمایی های قبل از ازدواج لازمه هرجوانی است و با دعوت از مددجویان به کارگاه های مهارتی آموزشی، به صحبت های خود پایان داد.

سپس خانم شمسیانی با تاکید بر همکاری دانش آموزان با پشتیبانان تحصیلی، تحویل کارنامه ها به این واحد جهت اهداء هدایای رایحه به دانش آموزان، شرایط  پذیرش دانش آموزان در مدارس سلام، شرکت در آزمون های ورودی و شرط معدل برای بچه ها در این مدارس، توضیحات لازم را به مادران ارائه داد.

در انتهای جلسه، مدیریت بنیاد نیکوکاری رایحه با شرکت در آخرین جلسه توانمند سازی با بیان مشکلات اقتصادی جامعه  و توانمندی مادران به آنان توصیه کرد که همواره همت خود را بالا برده و درکارهای تولیدی، مشاغل خانگی و ایجاد فرصت های شغلی، الگوی کامل فرزندان و جامعه باشند؛ خانم تندگویان گفت: من عزت نفس و استعداد را در وجود شما می بینم  و می توانید با سعی و تلاش به توانمندی برسید، ایشان با اشاره به آیه لَیسَ للانسانِ الّا ماسَعی گفت: امیدوارم از زندگی حضرت زهرا(س) الگو و درس زندگی بگیرید.

در این جلسه همچنین نمایشگاهی که حاصل دستاوردهای مددجویان بود به مدت دو روز متوالی در رایحه  برگزار شد که مددجویان با حضور خود در بازدید از نمایشگاه از محصولات یکدیگر خرید کردند.

واحد خبر رایحه – معصومی

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید

به بالا